Home › Apartamenty w Zakopanem - co i jak

Apartamenty w Zakopanem - co i jak

Jakie zakwaterowanie wybrać podczas wakacyjnego pobytu w turystycznie najpopularniejszej miejscowości w Polsce? Komfortowy apartament w Zakopanem to bardzo lubiany i popularny wśród turystów sposób nocowania na Podhalu.

Apartament w przeciwieństwie do tanich pokoi gościnnych cechuje przeważnie wyższy standard niż ten który znajdziemy w ekonomicznych pensjonatach czy ośrodkach wypoczynkowych. 

 
chalet-3614662_640.jpg

 

Apartamenty często są w pełni wyposażone, mają kuchnię z aneksem kuchennym gdzie można przygotować posiłek, telewizor LCD, internet bezprzewodowy, wygodne łóżko, przestronną łazienkę, taras lub balkon z pięknym widokiem na góry oraz mieszczą się w dogodnej lokalizacji blisko centrum. Apartamenty cieszą się bez wątpienia dużą popularnością wśród podróżujących par, natomiast te większe, wielopokojowe idealnie sprawdzą się wśród rodzin z dziećmi lub większej grupy znajomych. Do minusów apartamentów można zaliczyć cenę, która potrafi zrównać się ceną z noclegiem w kilkugwiazdkowym hotelu, ale zważywszy na fakt że często płaci się za cały apartament nieważne od ilość osób, to można się podzielić kosztami ze współlokatorami.

W Zakopanem można znaleźć mnóstwo ciekawych apartamentów na wynajem. Niektóre wynajmowane są tylko w sezonie letnim lub zimowym, ale większość z nich to obiekty całoroczne.

 
the-path-3636938_640.jpg

 

Z kilkunastoma pełnosezonowymi apartamentami można się zapoznać przeglądając oferty w internetowej bazie noclegowej https://pensjonaty-podhale.pl/apartamenty_zakopane.html która już od dziesięciu lat promuje i poleca sprawdzone i pewne noclegi w Zakopanem oraz w innych tatrzańskich miejscowościach turystycznych. Planując miejsce noclegowe warto również wziąść pod uwagę chociażby inne atrakcyjne lokalizacje takie jak np. Kościelisko, Bukowinę Tatrzańską czy najwyżej położony i znany z pięknych widoków na panoramę Tatr Ząb. Popularne wśród grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych są również miejscowości takie jak Poronin, Szaflary, Biały Dunajec, Małe Ciche i Murzasichle, natomiast bliska sercom miłośnikom białego szaleństwa w okresie zimowym polecana jest Białka Tatrzańska.