Home › Budowanie masy miesniowej skuteczne metody

Budowanie masy miesniowej skuteczne metody

Wspaniałe, falujące mięśnie - kto nie chce świetnie wyglądać na plaży? Kiedy wyjdziesz poza to ciało, które wygląda jak grecki bóg, naprawdę musisz nauczyć się jak najwięcej o tym, jak bezpiecznie i poprawnie ćwiczyć. W tym artykule znajdziesz porady dotyczące prawidłowego budowania mięśni, więc czytaj dalej!

Przygotuj białko przed rozpoczęciem treningu. Niezależnie od tego, czy masz kanapkę z około 4 uncji lunchu, baton proteinowy czy shake, ważne jest, aby pamiętać, że synteza białek jest ważna dla budowania mięśni. Przygotuj swoje białko od około pół godziny do godziny przed rozpoczęciem treningu, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Połącz swoją rutynę budowania mięśni. Podobnie jak w przypadku każdego treningu, po pewnym czasie możesz się nudzić, co może powstrzymać cię od kontynuacji. Staraj się zmieniać kolejność rutyny z dnia na dzień lub skupiaj się na innym zestawie mięśni każdego dnia. Jeśli zmienisz swój trening, jest bardziej prawdopodobne, że ci się spodoba i pozostaniesz zaangażowany.

Podnoszenie dużych ciężarów jest produktywne dla wielu części ciała, ale należy unikać podnoszenia ekstremalnych ilości ciężaru, gdy ćwiczysz wykonując pracę, spadki i rozdwajanie przysiadów. Jeśli ćwiczenie stawia cię we wspólnej pozycji, która jest niekorzystna, utrzymuj limit wagi na rozsądnym poziomie.

Jeśli wykonujesz rozległe treningi cardio, takie jak trening maraton, nie jest rozsądnie angażować się w schematy budowania mięśni w tym samym czasie. Cardio jest ważna, ale może sprawić, że wysiłki budowania mięśni będą daremne. Wykorzystaj większość swoich wysiłków w treningu siłowym, jeśli chcesz rozwinąć mięśnie.

Ćwiczenia złożone pomogą Ci uzyskać najlepszy możliwy wzrost mięśni. Ćwiczenia złożone działają na więcej niż jednej grupie mięśniowej jednocześnie. Na przykład wyciskanie na ławce wykorzystuje twoje ramiona, tricepsa i klatkę piersiową w tym samym czasie.

miesnie5.jpg
Czy GH Balance jest skuteczne?!

Stwórz "wielką trójkę" i część codziennej rutyny treningowej. Te trzy ćwiczenia obejmują: martwy ciąg, przysiadów i wyciskaniu. Te konkretne ćwiczenia pomagają budować mięśnie, wzmacniają i kondycjonują mięśnie za każdym razem, gdy są robione i powinny być włączone do rutyny, aby osiągnąć maksymalny sukces w budowaniu mięśni.

Niezwykle ważne jest, abyś zachowywał się prawidłowo podczas wykonywania ćwiczeń, takich jak napowietrzne prasy i przysiady. Te ćwiczenia wymagają pewnego rodzaju postawy sportowej. Aby to osiągnąć, powinieneś stać z nogami na szerokość ramion. Następnie delikatnie wyceluj palce na zewnątrz, ugnij kolana i wygnij dolną część pleców. Zawsze upewnij się, że twoje oczy patrzą do przodu.

Wykonywanie przysiadów jest niezbędne do rutynowych procedur podnoszenia. Squat zawiera wiele różnych grup mięśni. Aktywowane są nie tylko mięśnie pośladkowe i czworogłowe, ale także dolna część pleców, ścięgna udowe, rdzeń i ramiona. Ludzie, którzy regularnie robią przysiady, mają więcej masy mięśniowej niż ci, którzy tego nie robią.

Ćwiczenia plyometryczne są czymś, co chcesz robić. Ten rodzaj ćwiczeń wzmacnia szybko skurczowe włókna mięśniowe odpowiedzialne za stymulację wzrostu mięśni. Podobnie jak ćwiczenia balistyczne, plyometryki wymagają ruchów wybuchowych. Na przykład, podczas wykonywania pioserycznych pompek, pozwalasz swoim dłoniom zeskakiwać z podłogi i eksplodować tak wysoko, jak tylko potrafisz.

Wykonuj reżim podnoszenia co drugi dzień. Po intensywnym treningu proces syntezy białek może zająć do 48 godzin. Innymi słowy, twoje ciało buduje mięśnie do dwóch dni po treningu, a ćwiczenia, kiedy twoje ciało wciąż się regeneruje, mogą zniweczyć twoją ciężką pracę. Ciesz się dniem odpoczynku - pomoże to zmaksymalizować twoje wyniki.

Miej rozsądne i realistyczne oczekiwania dla siebie. Najlepsze twarde ciała są wynikiem dużego nakładu czasu i wysiłku, więc nie spodziewaj się, że po tygodniu lub dwóch będziesz wyglądać jak mistrz świata w budowaniu ciała. Mieć solidny i zdrowy plan i poświęcić się temu przez pewien okres czasu. Zobaczysz wyniki, a robienie tego w zdrowy i wyliczony sposób będzie o wiele zdrowsze.

Po dodaniu informacji, których się nauczyłeś, do swojego repertuaru, zauważysz zmiany. Twoje ćwiczenia będą wydawać się łatwiejsze, twoje ciało będzie rosło szybciej, a cała sytuacja będzie jeszcze przyjemniejsza. Otrzymasz wyniki szybciej niż kiedykolwiek wydawało ci się to możliwe, więc idź do pracy już dziś!